psycholog, terapeuta integracji sensorycznej

Psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła studia na kierunku Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W czasie studiów odbywała praktyki w szkole, w Krakowskim Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego, w Ośrodku dla Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwoju. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach przedszkolnych oraz centrach wspierających rozwój dzieci, skupiając się na stymulacji sfery społeczno-emocjonalnej. Współprowadziła zajęcia twórcze dla najmłodszych dzieci. Posiada uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii Integracji Sensorycznej, uzyskane w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej. Ukończyła Szkołę Profesjonalnego Coachingu.

wybrane kursy i szkolenia

Kominikacja z dzieckiem z autyzmem

Kurs Integracji Sensorycznej I i II stopień (PSTIS)

Droga do umiejętności- terapia małego dziecka z autyzmem w nurcie rozwojowym