Zespół

psycholog 

ASzUkończyła studia na kierunku psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego realizując ścieżkę Psychologii Klinicznej Dziecka. Jest psychologiem dziecięcym, zajmuje się zarówno wspomaganiem rozwoju dzieci o typowym przebiegu rozwoju jak i dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Posiada doświadczenie w zakresie diagnozy oraz terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi. Współpracowała z Laboratorium Psychologii Rozwoju Małego Dziecka min. projektując zadania testujące poziom rozwoju rozmienienia społecznego dzieci 12 i 18 miesięcznych. Brała udział w ogólnopolskiej akcji „Wczesnego wykrywania zaburzeń komunikowania się i rozwoju społecznego” prowadząc badania przesiewowe. 

Od kilku lat współpracuje z Uniwersytetem Jagiellońskim prowadząc zajęcia dydaktyczne. Prowadziła zajęcia Stymulowanie rozwoju dziecka, obecnie realizuje autorskie zajęcia Terapia małego dziecka z autyzmem. Jest współautorką publikacji Zabawy dla dzieci z autyzmem oraz autorką wielu szkoleń i warsztatów dla rodziców, specjalistów i studentów.

 

specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży

ZSUkończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ w 2000 roku. Pracuje w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Oddziale i Poradni Psychiatrii Dziecięcej WSSD im. Św. Ludwika w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnozy zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży.

Ukończyła szkolenie całościowe do certyfikatu psychoterapeuty.

 

 

psycholog, psychoterapeuta

AS

Ukończyła studia na kierunku psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego realizując ścieżkę Psychologii Klinicznej. Posiada doświadczenie w  zakresie diagnozy zaburzeń ze spektrum autyzmu, konsultacji dla rodziców oraz zajęć terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju. 

Ukończyła całościowy kurs  Psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin. Zajmuje się pracą z rodziną w zakresie poradnictwa, wsparcia i terapii w ujęciu systemowym.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora PTP.

 

 

pedagog, trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców

Ukończyła pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz Studium Pomocy Dzieciom z Autyzmem i ich Rodzinom. Od wielu lat zajmuje się zarówno diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i wsparciem ich rodziców. Prowadziła wiele szkoleń i warsztatów dla rodziców i wychowawców, wspierających ich kompetencje wychowawcze. Pracuje w Centrum Autyzmu, gdzie prowadzi zajęcia terapeutyczne i edukacyjne. Na przestrzeni lat wprowadziła wiele autorskich projektów tj. „Klub aktora” dla młodzieży z autyzmem, spotkania psychoedukacyjne dla rodziców pod hasłem „Porozmawiajmy o…”

We współpracy z Wydawnictwem WiR oraz Wydawnictwem Harmonia tworzy pomoce edukacyjne i terapeutyczne.