pracujemy online plakat 800x800

Proponujemy trzy formy spotkań online:

1. Zajęcia terapeutyczne

Zajęcia te przeznaczone są dla dzieci kontynuujących proces terapii ze znanym sobie terapeutą realizując zamierzone cele w formie online.

80zł/50minut

1. Zalecenia terapeutyczne - przesyłanie zaleceń, propozycji zajęć i zabaw dla dzieci
    w celu kontynuacji terapii, którą dzieci w czasie braku możliwości bezpośredniego kontaktu z terapeutą realizują rodzice. Terapeuta konsultuje z rodzicem telefonicznie lub za pomocą programu zoom/skype realizację zaleceń.

Oferta skierowana do pacjentów CRESCO – dzieci objętych terapią oraz będących aktualnie w trakcie konsultacji (jeśli jest potrzeba aby rozpocząć już działania terapeutyczne lub wspomagające rozwój).

80zł/zalecenia oraz rozmowa z terapeutą

1. Konsultacje dla rodzicówindywidualna konsultacja z psychologiem jest okazją do uważnego przyjrzenia się swojemu doświadczaniu rodzicielstwa, swojej relacji
    z dzieckiem. Może być okazją do przyjrzenia się zachowaniom dziecka oraz zależności między jego postępowaniem a działaniami rodziców. Konsultacja dla rodzica to spotkanie ze specjalistą, który pomoże dostrzec inną, szerszą perspektywę w postępowaniu z dziećmi, poszukać wspierających form komunikacji w rodzinie. Dzięki takim spotkaniom można uzyskać wsparcie dotyczące emocji związanych z rodzicielstwem i wychowaniem, zwiększyć swoją samoświadomość – w tym umiejętność czerpania ze swoich zasobów oraz zwiększenie pozytywnego nastawienia do wyzwań dnia codziennego. Na konsultacje online zapraszamy wszystkich zainteresowanych -także osoby, które do tej pory nie korzystały z usług naszego Centrum.

150zł/60min