psycholog

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia ze specjalizacją Psychologia Kliniczna Dziecka. Ukończyła również Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Odbyła dwuletni staż w Centrum Twórczej Edukacji Kangur w Krakowie, gdzie współprowadziła zajęcia dla różnych grup wiekowych mające na celu rozwijanie twórczego myślenia u dzieci. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu zdobywała podczas wolontariatu w Centrum Maltańskim, a także jako pracownik socjalny w ramach Specjalistycznych Usług Opiekuńczych realizowanych przez PCK Kraków. Aktualnie pracuje w Niepublicznym Przedszkolu Krasnal obejmując opieką psychologiczną dzieci w wieku 3-7 lat, w tym także dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Prowadzi indywidualne zajęcia psychoterapeutyczne dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, treningi umiejętności społecznych oraz grupowe zajęcia psychoedukacyjne dla wszystkich grup przedszkolnych. Współpracuje również z Politechniką Krakowską w ramach projektu „Jestem ZA wiedzą”.

WYBRANE KURSY I SZKOLENIA

Trening Umiejętności Społecznych (TUS) dla dzieci w wieku przedszkolnym (Fundacja Pomoc Autyzm)

WIEM, CO JEM. Trening jedzenia u dzieci z ASD (Centrum Szkoleń Behawioralnych)

Zabawa w terapii dziecka z autyzmem (Centrum Rozwoju Dziecka i Rodziny CRESCO)