fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej

Jest absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Integracji Sensorycznej. Posiada doświadczenie w pracy w zakresie rehabilitacji osób ze schorzeniami ortopedycznymi oraz neurologicznymi w różnym wieku. Dysponuje niezbędną wiedzą i umiejętnościami do podejmowania działań wspierających rozwój dziecka w zakresie Integracji Sensorycznej oraz propagowania wiedzy na ten temat.

Wybrane kursy i szkolenia

Stymulacja układu przedsionkowego, równowaga i koordynacja w procesie integracji motoryczno-sensorycznej (mgr Izabela Gelleta, Centrum Autyzmu w Krakowie)

Psychomotoryka dziecka w wieku przedszkolnym oraz specyficzne zaburzenia rozwoju ruchowego u dzieci w wieku rozwojowym- sposoby wspomagania i kompensacji zaburzeń (mgr Izabela Gelleta, Centrum Autyzmu w Krakowie)

Zabawa w terapii dziecka z autyzmem (Centrum Rozwoju Dziecka i Rodziny CRESCO, Kraków)