psycholog

Jest absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera oraz ich rodzinami. Pracowała w przedszkolu specjalnym dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz jako psycholog, terapeuta i konsultant w przedszkolach integracyjnych na terenie Krakowa. Brała udział w wolontariatach środowiskowych organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie na rzecz dzieci z autyzmem "Zacisze". Obecnie prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży z autyzmem oraz innymi zaburzeniami rozwoju, a także konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Wybrane kursy i szkolenia

Ruch Rozwijający wg Veroniki Sherborne poziom I (Kapelusz z kwiatami)

Podstawy prowadzenia jogi dla dzieci i młodzieży (Art of yoga)

Szkolenie EEG-Biofeedback I stopnia (Bio Med Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii)