psycholog

PZUkończyła studia na kierunku psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia podyplomowe z zakresu Diagnozy klinicznej dziecka i jego rodziny na Uniwersytecie Warszawskim. Zrealizowała studia magisterskie Etyka- mediacje i negocjacje na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Realizowała Uprawnienia Pedagogiczne w Studium Pedagogicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz grupowej dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, trudnościami emocjonalnymi oraz wymagającym stymulowania rozwoju. Prowadziła zajęcia dla dzieci stymulujące rozwój twórczości, a także wspierające kompetencje komunikacyjne oraz kompetencje społeczne. Współpracuje z przedszkolami, obecnie pracuje w Przedszkolu Montessori "Małymi Kroczkami".

Praktykę zdobywała w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie, Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 im. Janusza Korczaka w Krakowie,Szkole Podstawowej nr 4 mim.Romualda Traugutt , a także w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka", gdzie prowadziła zajęcia terapeutyczne dla dzieci i towarzyszyła dzieciom jako nauczyciel wspomagający. Interesuje się wspomaganiem sprawności poznawczych i społecznych dzieci w wieku przedszkolnym.  Współpracuje z przedszkolami.

Dodatkowo swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w Krakowskim Hospicjum dla dzieci im. ks. Józefa Tischnera, w Szpitalu Specjalistycznym im.Ludwika Rydygiera w Krakowie na Oddziale Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennym, w samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr St.Deresza w Choroszczy na Oddziale Rehabiltacji Neurologicznej oraz Neurologii z Pododdziałem Podwójnej Diagnozy.

WYBRANE KURSY I SZKOLENIA

Warsztat Wprowadzenie do metody "Growth Trought Play System" (Fundacja Zrozumieć Autyzm)

Warsztat z posługiwania sie narzędziem M-CHAT-R/F (Fundacja SYNAPSIS)

Szkolenie z koszystania z Kart Oceny Rozwoju Psychoruchowego oraz uprawnienia do wykorzystywania narzędzia (KOMLOGO)

Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu (Fundacja Pomoc Autyzm)

Droga do umiejętności- terapia małego dziecka z autyzmem w nurcie rozwojowym (CRESCO)

Metody pracy i strategie terapeutyczne w mutyźmie wybiórczym (Pareo)

Opóźniony rozwój mowy- kreatywne postępowanie logopedyczne (Pareo)

Szkolenie dotyczące stosowania Skali Inteligencji SB5 (PTTP)

Praktyczny kurs alternatywnych i wspomagąjących metod porozumiewania się (AAC) cz.1 (Pareo, Integro)

Stymulowanie mowy i myślenia. Grupowe zabawy logopedyczne (Pareo, Centrum Terapii Logo-Ped.)

Szkoła dla rodziców i wychowawców (CRESCO)