neurologopeda

KMUkończyła filologię polską z logopedią na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz międzyuczelniane studia podyplomowe: Neurologopedia z elementami audiologii i foniatrii na Uniwersytecie Pedagogicznym i Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ. Jest doktorantką w Zakładzie Neurolingwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego, autorką artykułów naukowych i popularnonaukowych z zakresu logopedii. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas praktyk w kilku krakowskich ośrodkach m.in. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1, na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Oddziale Psychiatrycznym Dziennego Pobytu Szpitala Dziecięcego im. Św. Ludwika w Krakowie oraz w pracy jako polonista i logopeda w gimnazjum. Posiada również doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami komunikacji językowej oraz jako nauczyciel akademicki na stacjonarnych studiach logopedycznych i podyplomowych studiach neurologopedycznych.

 

 

WAŻNIEJSZE KURYSY I SZKOLENIA:

Narzędzie M-CHAT-R/F - praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka (Fundacja Synapsis)

Wprowadzenie do metody Growth trough Play System (Fundacja Zrozumieć Autyzm)

II Część Seminarium Naukowego: „Logopedia śląska w badaniach naukowych i w praktyce”, (Uniwersytet Śląski, Katowice)

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego: „Nowa Logopedia. Rozumienie – diagnoza i terapia” (Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków)

Warsztaty: „Opóźniony rozwój mowy – prawidłowa diagnoza i skuteczne metody terapeutyczne”, Katowice

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego: „Nowa Logopedia. Interakcyjne uwarunkowania rozwoju i zaburzeń mowy” (Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków)