ZACZYNAMY JUŻ 15 września!

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Warsztaty będą odbywały się w piątki w godzinach 18.00 - 21.00

Koszt: 350zł od osoby, 500zł od rodziców

Szkoła Rodziców i Wychowawców to cykl spotkań rozwijających kompetencje rodziców i opiekunów. Pozwala lepiej zrozumieć mechanizmy postępowania dzieci oraz radzić sobie z wyzwaniami wychowania. To oferta skierowana do osób chcących świadomie budować relację z dzieckiem, unikając błędów wychowawczych. Warsztatowa forma spotkań oraz konkretna, praktyczna wiedza pozwala na skuteczne przeniesienie nabytych umiejętności na sytuację rodzinną. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały do pracy własnej. Istnieje możliwość indywidualnej konsultacji z trenerem.

Szkoła dla Rodziców i wychowawców składa się z 10 spotkań. Podczas 9 spotkań uczestniczy realizują program Szkoły dla Rodziców, ostatnie spotkanie jest przeznaczone na omowienie tematów szczególnie ważnych dla danej grupy i odpowiedzią na jej propozycje tematu spotkania. Każde spotkanie trwa 3 godziny (180 minut). Dbając o komfort uczestników liczebność grupy wynosi maksymalnie 14 osób.

Osobą odpowiedzialną za program i prowadzenie warsztatów w Poradni Rozwoju Dziecka
i Rodziny CRESCO jest trenerka Szkoły dla Rodziców
i Wychowawców Magdalena Sabik.

W sprawach merytorycznych dotyczących Szkoły dla Rodziców możliwy jest bezpośredni kontakt z trenerką (791 162 835).