Zapraszamy na edycję jesienną 2018! Zapisy już TERAZ, start 3 pażdziernika!

szkoła magda mniejszy

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

TERMIN - środy (od 3 pażdziernika) 10.00 - 13.00

Koszt: 400zł od osoby, 700zł od rodziców

Szkoła Rodziców i Wychowawców to cykl spotkań rozwijających kompetencje rodziców i opiekunów. Pozwala lepiej zrozumieć mechanizmy postępowania dzieci oraz radzić sobie z wyzwaniami wychowania. To oferta skierowana do osób chcących świadomie budować relację z dzieckiem, unikając błędów wychowawczych. Warsztatowa forma spotkań oraz konkretna, praktyczna wiedza pozwala na skuteczne przeniesienie nabytych umiejętności na sytuację rodzinną. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały do pracy własnej. Istnieje możliwość indywidualnej konsultacji z trenerem.

Szkoła dla Rodziców i wychowawców składa się z 10 spotkań. Każde spotkanie trwa 3 godziny (180 minut). Dbając o komfort uczestników liczebność grupy wynosi maksymalnie 15 osób.

Osobą odpowiedzialną za program i prowadzenie warsztatów w Centrum Rozwoju Dziecka
i Rodziny CRESCO jest trenerka Szkoły dla Rodziców
i Wychowawców Magdalena Sabik.

W sprawach merytorycznych dotyczących Szkoły dla Rodziców możliwy jest bezpośredni kontakt z trenerką (791 162 835).