nastolatek plakat

Zgłoszenia mailowo lub telefonicznie do 16 czwerwca.

Nastolatek szuka siebie. Jakie w tym nasze zadania? Jak mu pomóc? Co zrobić, kiedy tę pomoc odrzuca? Jak go zrozumieć? Co dobrego może przynieść konflikt? Po co nam ta wiedza? Czego unikać, a o czym koniecznie pamiętać? Kiedy pozwolić, a kiedy powiedzieć: nie.

Nagle w naszym domu mieszka jakiś duży człowiek, który zamyka się w pokoju i nie chce z niego wyjść… Nagle nasze grzeczne dziecko zaczyna przeklinać i trzaskać drzwiami. Nagle w naszym domu … wiele się zmienia. A co z nami? Mieliśmy odpocząć, kiedy dziecko podrośnie i przestanie być takie zależne od nas. Dorastanie dziecka to nie jest trudny okres. To jednak wyzwanie:)

Warto się do niego przygotować.

Zapraszamy gorąco Rodziców i Wychowawców nastolatków.

Magdalena Sabik

Pedagog specjalny, trener Szkoły Dla Rodziców I Wychowawców, mama Zosi, Antka, Stasia i Ani. Teoretyk i praktyk w jednej osobie J

Małgorzata Górecka

Pedagog specjalny, trener Szkoły Dla Rodziców I Wychowawców, mama dwóch dorosłych córek. Teoretyk i praktyk w jednej osobie J