Zajęcia wwr 800x487

Wczesne wspomaganie rozwoju to bezpłatne zajęcia, mające na celu stymulowanie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością. Do korzystania z zajęć w ramach wczesnego wspomagania rozwoju uprawnione są wszystkie dzieci posiadające  opinię  o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju. Aby realizować zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju w naszej Poradni, należy dostarczyć aktualną opinię o potrzebie wczesnego wspomagania oraz umówić się ze specjalistą w celu rozpoznania potrzeb dziecka i rodziny oraz wyboru odpowiedniej formy zajęć. Oferujemy zajęcia w postaci terapii psychologicznej, logopedycznej oraz terapii integracji sensorycznej lub rehabilitacji ruchowej. W naszej Poradni ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecko może uczestniczyć w specjalistycznych zajęciach terapeutycznych w wymiarze 4 godzin miesięcznie.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.