pedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej

Ukończyła studia na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Informatyczna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, następnie studia podyplomowe na kierunku Diagnoza i Terapia Psychologiczno-Pedagogiczna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii Integracji Sensorycznej uzyskała w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej (Nr certyfikatu 3096).
Na co dzień pracuje w Centrum Autyzmu. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć terapeutycznych i edukacyjnych oraz integracji sensorycznej. Jest współtwórcą projektu „CtrlAutyzm- zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży z autyzmem oraz zespołem Aspergera z zakresu nauki podstaw programowania w języku Scratch.
Od 10 lat pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwoju.

Wybrane kursy i szkolenia
Integracja Sensoryczna stopień I. Neurobiologiczne Podstawy Integracji Sensorycznej (Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaduła, Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej)
Integracja Sensoryczna stopień II (Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Gaduła, Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej)
Zespół Aspergera w przedszkolu i szkole (Centrum Terapii Promitis)